O Nás 2017-09-25T08:34:21+02:00

O nás

Více o nás a našich službách

EXKLUZIVNÍ OBYTNÉ VOZY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY ZA PRÉMIOVÉ CENY

Moderní karavanové předváděcí centrum Mobility Area nabízí největší výběr pro obytné vozy a obytné přívěsy top třídy. Ať už jste zkušení kempaři nebo s cestováním obytnými vozy či obytnými přívěsy začínáte teprve nesměle koketovat, návštěva našeho strakonického předváděcího centra se určitě vyplatí.

OBYTNÉ VOZY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY S PERFEKTNÍ VÝBAVOU

Čekají zde na vás perfektně vybavené obytné přívěsy a komfortní obytné vozy od tradičních evropských renomovaných výrobců. Z pestré škály modelových řad a půdorysových uspořádání si určitě vyberete obytné vozy nebo obytné přívěsy, které vám přesně sednou, a to nejen výbavou, ale také cenou!

PROFESIONALITA, ODBORNOST A ZKUŠENOSTI S OBYTNÝMI VOZY A OBYTNÝMI PŘÍVĚSY

Při návštěvě předváděcího centra Mobility Area můžete očekávat příjemnou atmosféru a především maximálně profesionální přístup všech zaměstnanců.

OBYTNÉ VOZY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY V NAŠEM STRAKONICKÉM CENTRU

Rádi vám pomůžeme s výběrem obytného vozu vhodného právě pro vás, poskytneme kvalifikované rady ohledně příslušenství pro obytné vozy a obytné přívěsy a podělíme se o zkušenosti z cestování s nimi.

NEJMODERNĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO OBYTNÉ VOZY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY

Součástí předváděcího centra Mobility Area je perfektně vybavená prodejna kempinkového vybavení. Skladem máme vše, co budete na dovolené s vaším zbrusu novým obytným vozem nebo obytným přívěsem ze Strakonic potřebovat. Pokud si vše nevyberete hned na místě, můžete si další karavanové příslušenství pohodlně  z domova objednat prostřednictvím našeho e-shopu Prokaravan.cz, který vám garantuje co nejkratší dodací termíny se zárukou.

MONTÁŽE A KOMPLETNÍ SERVIS PRO OBYTNÉ VOZY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY

V našem strakonickém servisním pracovišti provádíme odborné montáže veškerého příslušenství pro obytné vozy a karavany. Kvalita a preciznost jsou pro nás vždy na prvním místě. Ke každému instalovanému příslušenství poskytujeme názornou odbornou instruktáž ohledně jeho užívání. S termínem montáže vám vždy vyjdeme maximálně vstříc.

LUXUSNÍ OBYTNÉ VOZY A OBYTNÉ PŘÍVĚSY – KOMFORT A SVOBODA BEZ HRANIC

Zapomeňte na starosti všedních dnů a přijeďte se za námi podívat do Strakonic. Ponořte se s námi do světa zábavy, nespoutané volnosti a příjemných emocí, které cestování s obytnými vozy a obytnými přívěsy poskytuje.